İnternet hız testi, internet bağlantı hızınızı download ve upload değerleri olarak gösterir.


Test Alternatifleri

Superonline

2007 yılında şehirlerarası kiralık devre hizmetleri sunmaya başlayan Turkcell Superonline’ın fiber-optik kablo altyapısı o günden bugüne toplam 31 bin km’ye ulaşmıştır. Kendisine ait şebekesini Türkiye’nin 19 ilinde tamamlayan Turkcell Superonline yaygınlaşmaya devam etmektedir.​ Ayrıca ev kullanıcılarına 100 Mbps hızında genişbant internet hizmetini Türkiye’de ilk defa hizmete sunan da yine Turkcell Superonline’dır.

Turkcell Superonline çok uzun zaman hizmet edecek, alternatif bir şebeke oluşturabilmek amacıyla fiber-optik kablo altyapısını kurmakta ve bunu yaparken de yüksek kaliteyi amaçlamaktadır. Türkiye’ye ilk kez alternatif bir uluslararası transmisyon şebekesini Turkcell Superonline’ın Türkiye çapında kurduğu fiber optik altyapısını Bulgaristan sınırına ulaştırmasıyla kazanmıştır.

Superonline Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Turkcell Superonline Hizmetleri ile ilgili her türlü soru, öneri, şikâyet veya memnuniyetinizi 0850 222 1 ​​​222 numarasını arayarak iletebilirsiniz. Ayrıca bu hizmetten faydalanmak Turkcell ve Turkcell Superonline müşterileri için ücretsizdir. Bu hattı arayarak faturanızı ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verip iptal edebilir, kota bilgilerinizi alabilir, bölgenizde planlı bir teknik çalışma olup olmadığının bilgisini alabilir daha önce ilettiğiniz bir talep veya şikâyetin durumunu sorgulayabilir ve bunun gibi pek çok sorunuza yanıt alabilirsiniz.

Kurulum ve Taahhüt Süresi Nedir?

Turkcell Fiber’i seçtiğinizde internetiniz 2 gün içerisinde ücretsiz olarak kurulur ve modeme ek bir ücret ödemeye gerek duymadan sadece 12 ay taahhüt ederek fiber interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca diğer operatörlerden Turkcell Fiber’e geçen kullanıcıların internet iptal bedelinin belli bir limiti Turkcell tarafından karşılanır.

“Fiber Nerede” Servisi

Fiber internet altyapı çalışmalarının tamamlandığı ve devam ettiği ilçe ve binaların bilgileri “Fiber Nerede” harita servisinde yer almaktadır. Fiber altyapı hakkında bilgi alabilmek için 0850 222 0 222 numarasını aramak yeterlidir.

Superbox Fırsat Kampanyası Nedir?

Herhangi bir sabit altyapı hizmetine ihtiyaç duymayan Superbox 4.5G’nin uygun olduğu her yerde geçerlidir. 4.5G Sim Kartla çalıştığı için tek priz yeterli ve kurulumu kolaydır. 4.5G Kalitesi ile fiber hızlarında kesintisiz internet sağlayan Superbox’u 4.5G uygunluğu olan yerlere yanınızda götürebilirsiniz.

Evinizin Artısı TV+ Kampanyası Nedir?

Evinizin Artısı TV+ Kampanyası ile hiçbir ek ücret ödemeksizin canlı kanalları 24 saate kadar geri alabilir, sevdiğiniz programları kaydedebilir; ayrıca telefondan, tabletten ve bilgisayarınızdan da izleyebilirsiniz. TV kutusu ve modem evinize Turkcell tarafından getirilir ve bağlantı ücreti talep edilmez.

Sadece TV+ Kampanyası Nedir?

Sadece TV+ Kampanyası kullanıcılarına 150'dan fazla canlı kanal, binlerce film, dizi, belgesel ile TV+ keyfini ışık hızında Fiber internet ile çıkarmalarını sağlar. HD kaliteye sahip olmanın yanında yayını geri alabilme fonksiyonu için de hiçbir ek ücret ödemenize gerek kalmaz.

Yabancılara Özel Yanında TV+ Kampanyası Nedir?

Yabancılara Özel Yanında TV+ Kampanyası yabancı uyruklu mevcut fiber internet müşterileri​ne özeldir. En çok izlenen canlı kanallar, en sevilen sinema kanalları ve yüzlerce film ve dizi bu paket ile uygun fiyata izlenebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu başlıkta Turkcell Superonline’a sık sık yöneltilen sorulara yanıt aradık.

Ev internetimi dondurulabilir mi?

Turkcell Superonline ev internetiniz dijital operatör üzerinden kolaylıkla dondurulabilir.

Kendi paketimi oluşturabilir miyim?

Turkcell Superonline kullanıcıları ihtiyaçları doğrultusunda kendi internet paketlerini oluşturabilir. Kurulum için ücret istenmez ve modem kullanımı da fiyata dahildir. İnternet paketi için başvurduğunuzda Turkcell Superonline detaylar için sizi arayarak bilgilendirmede bulunur.

Kampanyamı ve hızımı nasıl öğrenebilirim?

Hangi kampanya ve hızdan yararlandığını öğrenmek isteyenlerin ​dijital operatöre giriş yapıp profil kısmından ev interneti aboneliğinizi seçtikten sonra ekranın en altında yer alan mevcut ürün ve servislerim başlığı altından görüntülemeleri yeterlidir.

Superonline websitesi icin : https://www.superonline.net